طرح سؤال

نماذج قبر

(Türkçe)

Mezarlar görselde aynı gibi gözüksede, mezar yapmanın bir standardı olmadığı gibi fiyat ve kalite olarak karşılaştırılabilen bir ürün de değildir.

Bu yüzden mezar yapılırken ” içindekiler ” kullanılacak malzemenin kalitesi ve mezar yapım firmasının geçmişi bizce çok önemlidir.

Kullanılacak kumun miktarı, çimentonun miktarı, temele atılacak demirin miktarı, mezarın dağılmaması içinde yapılacak uygulamanın, mezar taşının kalitesi, işçiliğin kalitesi, üretici firma olması kaliteyi ve fiyatlandırmayı etkilemektedir.

Firmamız Antalya’da mezar yapım hizmetlerinde ve Türkiye geneli mezar yapan firma olmakla beraber, traverten mezar, granit mezar, blok mezar, mermer mezar modellerini uygun fiyata, kredi kartına taksit imkanı sağlamaktadır.

* Alıp satan, yani aracı değil, üretici firmayız.

* Gezici, seyyar tip, konteyner mezarcısı değil, yerleşik düzende çalışan üretici firmayız.

“İŞİN KALİTE İSE MÜŞTERİNDE KALİTE OLUR.”

ANTALYA KABİR BAKIMI MEZAR YAPIMI

MEHMET ÇETİN

+90 (532) 440 65 98
+90 (242) 326 4 325

Fabrika Adres : Isparta yolu üzeri, Isparta caddesi Fettahlı no : 176 – 178 aksu / Antalya ( kurşunlu şelalesi sapağına gelmeden 1 km önce, sağda )

Ofis Adres : Tahılpazarı Mahallesi Fahrettin Altay Caddesi 456 sokak Kaynakçılar Apt. No : 3/1 D / Muratpaşa / Antalya ( Markantalya tarafı, andızlı mezarlığı çaprazındaki 5 katlı bina altı, aşık doğan dede türbesi yanında )