Soru Sor

Qr Kod Karekodlu Mezar

Antalya Kabir Bakımı Mehmet Çetin

Kare Kodu Okutarak Bizi Arayabilirsiniz.


KAREKODLU MEZAR YAPIMININ TELİF HAKLARI Antalya Kabir Bakımı Mezar Yapımı Mehmet Çetin firmasına aittir.
(QR) KARE KOD SİSTEMİ: Antalya Kabir Bakımı Mezar Yapımı Mehmet Çetin olarak, ( QR kod ) kare kod uygulamasını kullanarak yine ilki gerçekleştirdik.
Kare kod yeni yapılacak mezarlara kullanılabildiği gibi eski yapılmış, mevcutta var olan mezarlara da uygulanabilmektedir.
Eski yapılmış, şuan mevcutta var olan yakınınıza ait mezar için kare kod çalışmasını da il dışı veya yurt dışına kargo ile göndermekteyiz.
Taşa sığmayan düşünceler, resimler, yazılar, videolar , yeni veya eski mezar fark etmez, Dünya’nın neresinde olursa olsun, bütün mezarlara uygulanabilen bu sistem sayesinde ( Qr kod, kare kod ) , çok düşüşük maliyete elinizde olacak.
Bize göndereceğiniz, Merhuma ait, bilgi, hayat hikayesi, doğum, ölüm, adı soyadı, dua, video, resim, şiir, özel bir gününü, aile fotoğrafını vs… Hayatına dair ne varsa her şey eklenebileceğimiz bir sayfa oluşturuyoruz.
Bar kod sayesinde, mezara gelen ziyaretçiler, merhuma bilgileri, akıllı telefonla okutarak görebilecek ve bu sayede hatırasını yıllar boyu yaşatma şansı bulmuş olacak.Vefat eden kişinin resimleri zamanla kayboluyor veya deforme oluyor. Bu sistem sayesinde resimlerini, anılarnı saklamış oluyoruz.
Karekod sistemini genelde paslanmaz çeliğe veya granite işliyoruz.
Yeni yaptığımız mezarlarda karekod'un baş taşına veya mezarın istediğiniz yerine sabitlemesini kendimiz yapıyoruz.
Eskiden yapılmış bir mezar için karekod istersenizde, ürettiğimiz kare kod parçasını kargo ile gönderiyoruz. Silikon ile kolayca yapıştırabilirsiniz.