Soru Sor

TAZİYE MESAJLARI

Blog 6 sene Önce Eklendi

MEZAR MODELLERİ;

 

MEZAR BAKIMI;

 

 

ANTALYA KABİR BAKIMI MEZAR YAPIMI

Taziye Yazıları, Mesajları :

1- Vefat Eden Değerli Merhumun Ailesine Dualarımızı, Acılı Kederli Ailesine Başsağlığı Diliyoruz.

2- Ölüm geldi aldı Sevenlerimizi, ALLAH’IN takdiri uygun gördü Aldı Ahirete, Dualarımız Sevdiklerimizle Başınız Sağ olsun iyi Dileklerim Sizlerle.

3- Güzel Günde nasıl Yanınızdaysak Kötü gününüzde de her zaman yanınızdayız, Başınız Sağ olsun.

4- Sevapları Günahlarından Çok Olsun mekânı cennet olsun başınız Sağ olsun.

5- İnsan doğar büyür yaşar ve ölür, önemli Olan Yaşadığı Süre içindeki Görevleri Dualarımız Muhteremle Olsun Başımız Sağ olsun.

6- Üzüntüyle geçmez içimizdeki yara Dualarla Rabbimize Dua Edelim Mekânı cennet eyleyelim, başınız Sağ olsun Acımız Bir Olsun.

7- Hayatın Acı gerçekleri Gelir bir gün vurur Ummadığımız Bir Anda, Acınızı içten Paylaşıyoruz Ruhuna Dua Ediyoruz Başınız Sağ olsun.

8- Yalan Hayatta Ne Yaptıysak kendimize Ahiret Sorularını Hazırlayalım Fani yerimizde, ölmüşlerinizin Ruhlarına Dualarımızı, Çektiğiniz Acıyı Paylaşarak yaşıyoruz, Başınız Sağ olsun.

9- Hayatımızı idame ettirmekte olduğumuz fani dünyada Kötü gününüzde yanınızda Olduğumuzu Unutmayınız, Başınız Sağ olsun ALLAH Yardımcınız Olsun.

10- Bir Gün gelir biter Bu canda Bir gün gelir Gülen Gözlerimiz Ağlar bir Anda, her zaman Dua Edelim Kalbimizi temizleyelim Ölümü Hayatımızda Hissedelim başınız Sağ olsun.

11- Cennetin güzellikleri ruhumuza işlesin, ALLAH korkusunu Kalbimizden Silmeyelim imanı hayat felsefi Olarak Bilelim, öldüğümüzde yerimizi Yaptıklarımızla Görelim Başınız Sağ olsun.

12- ALLAH’IM Mekânını cennet eylesin Dualarımızı Kabul Etsin, Acınızı Sizinle paylaşıyoruz ALLAH Güç versin Ailesine ve yakınlarına.

Paylaş

Yorumlar (0)

Görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?